BLOG

Petkus, Simeza Silos’u satın aldı

14 Ekim 20161 dk okuma

Petkus, İspanyol şirket “Simeza” Silos’u satın aldı. Petkus Engineering GmbH, bu satın alma ile tahıl lojistiği işindeki ürün portföyünü genişletmiş oldu.

30_82

Petkus Engineering GmbH, köklü bir geçmişi olan İspanyol şirket “Simeza” Silos Metálicos Zaragoza S.L.’i satın alarak, tahıl lojistiği işindeki ürün portföyünü genişletmiş oldu. Petkus Engineering GmbH CEO’su Luca Celeghini, Simeza’da liderlik görevine getirildi. Simeza, tahıl, un ve endüstriyel ürün depolama işinde 30 yılı aşkın tecrübesi olan oldukça yetenekli bir ortak olarak biliniyor. Şirket, Avrupa’da silo tasarımı, imalat ve montaj alanında öncülerden biri olarak kabul ediliyor.

Simeza, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Orta ve Güney Amerika için ürün programını bağımsız olarak sürdürmeye devam ederken, Petkus Engineering GmbH’in mühendislik ve anahtar teslimi projelerini geliştirmek için özel bir silo tasarımını da portföyüne ekleyecek. Petkus Engineering GmbH, tahıl bölümü için pratik, müşteriye özel ve komple tesis çözümlerine odaklanıyor ve anahtar teslimi çözüm ekibi aracılığıyla, sivil ve kamu işlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Haberler Kategorisindeki Yazılar